Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Server Vitalia.cz slaví první desítku

Vitalia.cz z vydavatelstvé Internet Info včera oslavila své první kulaté narozeniny. Sobě i svým čtenářům nadělila speciální přílohu. V ní se ohlíží 10 let nazpět a zároveň vyhlíží dalších 10 let.

11. 3. 2019

Péče o zdraví a medicína, zdravá výživa, kvalita potravin – to jsou základní obsahová témata přílohy. Ve spolupráci s osobnostmi z těchto oborů redakce v příloze mapuje, co se v dané oblasti za posledních 10 let významně změnilo, co si můžeme brát z minulosti a využívat v budoucnosti, jaký vývoj a směr lze očekávat v dalších 10 letech

Například děkan 1. lékařské fakulty UK Prof. Aleksi Šedo přiblíží, jak změny a trendy v oblasti vzdělávání lékařů, tak dění ve svém oboru – biomedicíně a léčbě nádorových onemocnění, kde dochází k velkému posunu v myšlení o této problematice.

Zdravím duše se zabývá Petr Winkler z Národního ústavu duševního zdraví. Sociolog usiluje o to, aby se lidé psychicky nemocní zbavili stigmatizace, a mapuje „duševní gramotnost“ ve společnosti.

Co můžeme udělat pro to, aby i naše tělo bylo v dobré kondici, vysvětlí Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness. Jak se cvičilo před lety a dnes? Odborníci na výživu zase pomohou zmapovat, jaké chyby dříve dělali lidé při hubnutí a které moderní diety skutečně pomáhají. Zajímavý bude i pohled na to, jak se proměnila nabídka a kvalita potravin na našem trhu a na trendy v gastronomii.

Server Vitalia.cz v lednu  letošního roku navštívilo celkem 1 343 644 reálných uživatelů, kteří zhlédli 8 849 121 stránek. Vitalia.cz je tak v počtu zhlédnutých stránek nejčtenějším serverem v kategorii Zdraví (zdroj: NetMonitor, RU, PV/leden 2019).