Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: lepší vyhledávání, nová grafika

Lepší vyhledávání, úprava struktury databáze programů, detailní přehled o osobním účtu, úplně nový e-shop a v neposlední řadě kompletně nová grafika včetně loga – to je nová Slunečnice.cz.

19. 5. 2015

Slunečnice.cz, server nabízející desetitisíce programů ke stažení, se představuje v nové, přehlednější podobě. Zásadním vylepšením je úprava struktury databáze programů. Ta je nyní mimo jiné vybavena podporou automatické volby nejvhodnějšího instalátoru pro uživatele (podle aktuálního operačního systému, architektury a jazyka počítače).

Lepší a výraznější je vyhledávání, které vždy bylo uživateli serveru nejvyužívanějším nástrojem. Přehlednější a kompletnější jsou i statistiky u jednotlivých programů.

Přihlášení uživatelé nově získávají na jednom místě kompletní přehled o svém účtu, tedy přehled o všech stažených programech, aktualizacích již stažených i oblíbených programů.

Slunečnice.cz nabízí také úplně nový e-shop s novými platebními metodami. Zákazníci nyní mají kompletní přehled o svých minulých objednávkách, mají možnost kdykoliv si stáhnout ztracené licence, licenční klíče, faktury i návody k registraci.

Novinkou je i možnost zahrát si online hry zdarma. Na hry.slunecnice.cz je pro návštěvníky serveru připraveno téměř 500 různých her, ať už se jedná o hry akční, strategické, logické, sportovní, závodní nebo hry pro nejmenší.

Podstatnou úpravou prošla také administrace, kterou sice návštěvníci serveru nevidí, ale díky ní budou mít výrazně lepší a rychlejší servis.

Slunečnice.cz nabízí téměř 30 tisíc programů pro práci, vzdělávání i zábavu v podrobném katalogu a více než 1 000 programů v plné verzi v e-shopu. Měsíčně server navštíví 879 tisíc reálných uživatelů, kteří zhlédnou 7,2 milionu stránek (zdroj: NetMonitor, 01/2015).

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,6 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.