Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Hra The Sims potvrzuje svůj úspěch mezi hráči

Nejčastěji stahovaným programem sekce Hry ke stažení serveru Slunečnice.cz byla v lednu demoverze světoznámé hry The Sims 2. Na druhém místě se umístila střílečka Moorhuhn Wanted, třetí příčka patří automobilovým závodům Life for Speed.

24. 2. 2009

Nejoblíbenějším softwarem v kategorii Hry ke stažení na serveru Slunečnice.cz byla v lednu 2009 demoverze simulátoru skutečného života The Sims 2. Potvrzuje to tak mnohaletý úspěch hry The Sims, která se brzy po svém vydání dostala na přední příčky herních prodejních žebříčků a vytvořila si silnou základnu svých příznivců. Hráči v ní mohou ovládat vybranou postavu, tzv. „simíka“, po celou dobu jejího života, určit, jak bude žít, kde bude pracovat, co ji bude bavit, a díky mnoha doplňujícím datadiskům dále rozšiřovat herní prostředí a možnosti.

Druhým nejčastěji stahovaným programem byl Moorhuhn Wanted. Jedná se o nenáročnou střílečku na slepice odehrávající se na divokém západě, která zaručuje příjemné odreagování. Verze Moorhuhn 3 se umístila na slušné 9. pozici. Bronzovou příčku získal realistický simulátor automobilových závodů Life for Speed.

Po více než dvaceti letech od svého uvedení, kdy se dokonce dostala do Guinessovy knihy rekordů jako nejprodávanější videohra všech dob, má 2D arkáda Super Mario XP nemalý okruh příznivců i dnes. V žebříčku serveru Slunečnice.cz se umístila čtvrtá. Páté místo patří akční hře Grand Theft Auto, v níž hráč v roli zločince musí plnit úkoly mafiánů. Oblíbenost dokládá i 10. místo druhého dílu této hry.

V první desítce se umístila i akční hra Bulánci (6. místo), jejíž hlavní postavou je forma života označovaná jako „EAP“, neboli extrémně agresivní polštář. Je určena pro jednoho až čtyři hráče a nevyžaduje instalaci. Ze statistik je znát stabilní zájem o tradiční Mariáš, který se umístil sedmý. Je k dispozici jak v licitované, tak i volené verzi. Dnes již téměř kultovní akční střílečka Counter Strike se po svém lednovém nasazení do katalogu umístila na pěkném 15. místě a stala se tak skokanem měsíce.

Pravidelnou statistiku nejstahovanějších českých a zahraničních programů ve všech kategoriích naleznete v sekci Recenze a tipy serveru Slunečnice.cz.


Slunečnice.cz – leden 2009
Nejoblíbenější programy v kategorii Hry ke stažení
1. The Sims 2
2. Moorhuhn Wanted 1.0
3. Live For Speed
4. Super Mario XP
5. Grand Theft Auto
6. Bulánci 2.0
7. Mariáš
8. BMW M3 Challenge
9. Moorhuhn 3
10. Grand Theft Auto 2

Zdroj: Slunečnice.cz, leden 2009


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 406, 110 fax 244 003 220
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz

(www.slunecnice.cz)

Slunečnice.cz nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení přes 100 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.