Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Počet uživatelů Slunečnice.cz překonal 1 milion RU/měsíc

Server pro bezplatné stahování programů Slunečnice.cz navštěvuje již přes 1 milion reálných uživatelů měsíčně. Dokazují to statistiky projektu NetMonitor.

21. 2. 2011

Podle pravidelně zveřejňovaných dat výzkumného projektu NetMonitor prolomil server Slunečnice.cz hranici jednoho milionu reálných uživatelů za měsíc. Konkrétně činila návštěvnost v lednu 2011 bezmála 1 060 000 (RU est). „Dlouhodobý nárůst návštěvnosti je odměnou za naši pravidelnou péči, kterou serveru věnujeme. Provádíme denně mnoho aktualizací, neustále zlepšujeme použitelnost stránek a samozřejmě nabízíme opravdu širokou škálu programů, mezi kterými si každý vybere to, co hledá,“ komentuje Tomáš Filípek, vedoucí serveru Slunečnice.cz, a dodává: „Dosažení milionové mety nás těší o to více, že jsme tento úspěch zaznamenali zrovna v roce, kdy oslavíme deset let od připojení k mediálnímu domu Internet Info.“

Slunečnice.cz svým návštěvníkům nabízí zdarma ke stažení freeware a shareware programy pro nejrůznější účely, od softwaru pro přehrávání a zpracování audio a video souborů, přes ekonomické či kancelářské aplikace, software pro zabezpečení a správu počítače, až po komunikační, grafické, zábavné či hobby programy. K dispozici je i e-shop s plnými verzemi vybraných programů. Slunečnice.cz zároveň nabízí nepřeberné množství podrobných informací o českých a zahraničních programech v rámci sekce Recenze a tipy.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: hana.rosicka@iinfo.cz; W: http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz (www.slunecnice.cz) nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení více než 170 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz) je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem zpravodajských a zábavních serverů: Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Vitalia, KupDnes. Zároveň se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých serverů. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které sdružuje podnikatele z oblasti technologií a pořádá setkání odborníků.