Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Nejoblíbenější hrou je střílečka Counter Strike

Podle statistik serveru Slunečnice.cz se na špičce žebříčku nejčastěji stahovaných programů ze sekce Zábava a volný čas dlouhodobě drží software DAEMON Tools Lite. Na dalších místech této kategorii kralují hry, mezi nimi především Counter Strike, dále The Sims, nebo Chcete být milionářem.

25. 2. 2010

Kategorie Zábava a volný čas na serveru Slunečnice.cz je plná nejrůznějších zajímavých programů, zaměřených například na astrologii, sázení, sport, nebo dnes tolik populární geocaching. Suverénně však této sekci dominují hry, které kromě prvního a třetího místa obsadily v lednu 2010 všechny ostatní příčky TOP 10 nejčastěji stahovaných programů.

Pomyslné zlato patří již dlouhodobě softwaru DAEMON Tools Lite, jenž slouží k vytváření virtuálních CD či DVD mechanik a dokáže rozšifrovat chráněné disky. Se stříbrnou medailí skončila kultovní střílečka Counter Strike, ve které soupeří policejní protiteroristická jednotka s teroristy. Mezi prvními třemi se pohybuje již od svého nasazení do katalogu loni v únoru. Na 10. místo se dostala její aktualizace, díky níž lze do této hry přidat nové druhy zbraní, hráče, zvuky, či efekty. Program Scorpions WinCheater, jenž obsahuje širokou škálu pomůcek, návodů, tipů a triků pro hráče, skončil třetí.

Celosvětově populární hra The Sims 2 (4. místo) je další stálicí v žebříčku. Simuluje skutečný život, kdy se hráč stará o svoji postavu a její potřeby, a to po celý její život. Určuje tak, jak bude jeho postava žít, kde bude bydlet, kam bude chodit do práce a co ji bude bavit. Díky různě tematicky zaměřeným balíčkům je možné vyzkoušet si například studentský život, podnikání, cestování, nebo si pořídit domácího mazlíčka.

Mezi další oblíbené herní programy se řadí i Chcete být milionářem? (5. příčka), vycházející ze známé televizní soutěže, zde však bez nápovědy. Akční hra Bulánci, jejíž hlavní postavou je vyšší forma života označovaná jako EAP (extrémně agresivní polštář), obsadila 6. pozici.

K dalším často stahovaným hrám, které se umístily v první desítce, patří ještě Moorhuhn 3 (7. místo), ve které se v časovém limitu střílí na kachny, klasická karetní hra Mariáš (8. místo), či Grand Theft Auto 2 (9. místo), kde hráč ovládá zločince, jenž plní různé úkoly mafiánů.

Zdroj: Slunečnice.cz, leden 2010

Nepřeberné množství podrobných informací o českých a zahraničních programech naleznete v sekci Recenze a tipy na serveru Slunečnice.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41, Praha 6
Tel. 277 004 631, 600 fax 277 004 601
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz

(www.slunecnice.cz)

Slunečnice.cz nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení více než 140 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.