Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Uživatelé oceňují vzhled nových Windows 7

Mezi aplikace určené k rozšíření Windows, které jsou mezi uživateli serveru Slunečnice.cz nejoblíbenější, patří především programy umožňující přeměnu vzhledu uživatelského prostředí, ať už systému jako celku, či jednotlivých jeho prvků. V září nejvíce bodoval software na transformaci do podoby Windows Vista či Windows 7.

29. 10. 2009

Na 1. místě žebříčku nejstahovanějšího software serveru Slunečnice.cz v kategorii Rozšíření Windows se v září umístil program Seven Transformation Pack, který změní vzhled operačního systému do podoby nového systému Windows 7. Pozoruhodné na tom je, že se tento nejnovější operační systém začal prodávat až v druhé polovině října. V e-shopu serveru Slunečnice.cz bude k dispozici začátkem listopadu.

Ani příznivci Windows Vista nezůstali pozadu a hojně stahovali software Vista Transformation Pack (2. místo), jenž transformuje prostředí Windows XP do stylu Windows Vista. Změna se týká přihlašovací obrazovky, hlavní systémové lišty, menu Start, či doplnění boční nástrojové lišty s hodinami. Obdobné programy Vista Inspirat BricoPack a Universal Vista Inspirat BricoPack skončily na 3., respektive 4. místě.

Pátá příčka patří aplikaci MP3 Dancer, která zpestří poslech hudebních souborů animacemi tanečníků, kteří tancují v rytmu přehrávané hudby. Program Ikony 6.3, určený k vytvoření originálních ikon, ať již výřezem vlastního obrázku, či výběrem z bohaté galerie, se umístil na 6. místě. Balíčku Kurzory a ikonky patří 7. pozice.

Přehlednou nástrojovou lištu Vista Sidebar dostali uživatelé na 8. místo. Obsahuje například hodiny, kalendář, naposledy otevřené soubory, čtečku RSS kanálů a mnohé další užitečné nástroje. Animovaná lišta pro snadné spouštění programů RocketDock (9. místo) je další praktickou možností úpravy plochy počítače. Zajímavý je také spořič obrazovky Distant Suns-Grand Tour 3D (10. místo) s animací sluneční soustavy v reálném čase. Informace o pohybech planet a jejich vzdálenosti si program stahuje automaticky z internetu.


Zdroj: Slunečnice.cz, září 2009


Nepřeberné množství podrobných informací o českých a zahraničních programech naleznete v sekci Recenze a tipy na serveru Slunečnice.cz.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41, Praha 6
Tel. 277 004 631, 600 fax 277 004 601
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz

(www.slunecnice.cz)

Slunečnice.cz nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení téměř 130 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.