Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Vánoční atmosféra v počítači se serverem Slunečnice.cz

Server Slunečnice.cz každoročně nabízí svým uživatelům řadu vánočně laděných programů, které mohou zpříjemnit čekání na Štědrý den. Mezi ty nejoblíbenější patří spořiče obrazovky se svátečními motivy, ale i tapety, či vánoční hry.

21. 12. 2009

V předvánočním období, kdy se všichni těší na Štědrý den a sváteční pohodu, roste stahovanost programů, díky kterým si mohou lidé přenést trochu vánoční atmosféry také do svého počítače. Server Slunečnice.cz nabízí celou řadu takových programů, mezi něž patří například tapety na pracovní plochu, hry s vánočními motivy, či spořiče obrazovky. Zájemci je naleznou v samostatné sekci zaměřené na Vánoce.

V listopadu 2009 uživatelé vůbec nejčastěji stahovali 3D šetřič s vánočním stromkem a hořícím krbem 3D Christmas Fireplace Screensaver. Uklidňující scenérie je doprovázena více než 30 minutami vánoční hudby. Velmi oblíbeným se stal také spořič Snowflakes (2. místo), který na obrazovce vytváří nejrůznější motivy podobné těm, které na oknech dělá mráz.

Další aplikací, která zaujala, je FREE Christmas Tree (3. pozice), jež na pozadí pracovní plochy odpočítává čas zbývající do Vánoc a zobrazuje pěkný vánoční stromek. Na plochu si uživatelé umisťovali rovněž adventní věnec, který každou neděli zapálil jednu ze svíček, a to díky programu Advent (4. místo). V pořadí 5. místo obsadil soubor Vánoční ikony, pomocí kterých si mohou uživatelé oživit jindy standardní vzhled ikon.

Z vánočně laděných her se do první desítky dostalo Vánoční pexeso (6. místo), plné zimních a svátečních motivů, a také hra Liška Ryška: Zimní dobrodružství (10. pozice), spočívající v hledání ukradených dárků. Ze spořičů pak bodovaly také The Christmas Scenes Scenic Reflections (7. místo) s vánočně laděnými obrázky, či Christmas 3D Screensaver (8. místo) s tancujícím sněhulákem.

Zdroj: Slunečnice.cz, listopad 2009

Nepřeberné množství podrobných informací o českých a zahraničních programech naleznete v sekci Recenze a tipy na serveru Slunečnice.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41, Praha 6
Tel. 277 004 631, 600 fax 277 004 601
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz

(www.slunecnice.cz)

Slunečnice.cz nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení více než 135 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.