Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Slunečnice.cz: Balíček vánočních programů na serveru Slunečnice.cz

Server Slunečnice.cz připravil pro své uživatele ucelenou nabídku programů s vánoční tématikou. Zájemci si mohou stáhnout nejrůznější šetřiče obrazovky, tapety nebo hry s motivy Vánoc, a naladit se tak na sváteční atmosféru.

17. 12. 2008

Týden před Štědrým dnem připravil server Slunečnice.cz pro své uživatele softwarový balíček, jehož prostřednictvím si mohou přenést trochu vánoční atmosféry i do svého počítače. V nabídce je celá řada programů od nejrůznějších šetřičů obrazovky, přes tapety na pracovní plochu až po hry s vánočními motivy.

Z široké palety vánočních programů stojí za zmínku například Free Christmas Tree, který nabízí zobrazení ozdobeného vánočního stromku na pozadí pracovní plochy spolu s odpočtem času zbývajícího do Vánoc. Zajímavý je také program Advent, díky kterému si uživatel může kamkoli na pracovní plochu umístit adventní věnec. Stejně jako na klasickém adventním věnci, i v této elektronické verzi se každou adventní neděli zapálí svíčka, která hoří a postupně ubývá.

Dále jsou k dispozici rozmanité vánoční spořiče obrazovky, jako třeba Christmas 3D Screensaver s motivem tančícího sněhuláka, program Snowflakes, který imituje námrazu na monitoru, 3D Christmas Fireplace Screensaver s vánočním stromkem, hořícím krbem a stylovou vánoční hudbou, a další. K dokreslení vánoční atmosféry mohou také posloužit programy Christmas Icons, Christmas Cursors nebo Vánoční ikony.

Pro děti je připravena řada vánočních her od těch nejjednodušších až po propracované vánoční adventury. Dětem od 3 do 7 let jsou určeny například hry I Live at Santa´s House, či Santa´s Secret Valley, ve kterých je třeba plnit různé úkoly, kvízy, skládat puzzle a podobně. Odrostlejší děti pak může zaujmout hra Northpole Showdown, ve které Santa svádí bitvu o Severní pól se svým poblázněným robotem, případně Christmas Sudoku, vánoční alternativa oblíbené logické hry.

Kompletní nabídku svátečně laděných programů ke stažení ze serveru Slunečnice.cz najdete na adrese www.slunecnice.cz/zabava-volny-cas/vanoce/.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 406, 110 fax 244 003 220
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Slunečnice.cz

(www.slunecnice.cz)

Slunečnice.cz nabízí svým uživatelům k bezplatnému stažení více než 95 GB freeware a shareware programů z ověřených zdrojů. Kromě podrobného katalogu softwaru pro práci i zábavu zde uživatelé najdou také magazín s recenzemi softwarových novinek a rozsáhlou nabídka obsahu pro PDA a mobilní telefony. Všechny programy na Slunečnici jsou chráněny programem Clam AntiVirus.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.