Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Mezi hosty BIF 2010 budou Evžen Tošenovský či Václav Bartuška

Konference Business & Information FORUM 2010, která se uskuteční již za dva týdny, představuje řečníky celodenního programu. Mezi hosty budou například europoslanec Evžen Tošenovský, velvyslanec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška a další. Součástí konference bude charitativní projekt na podporu Jedličkova ústavu v Praze.

17. 5. 2010
BIF 2010 - logo

Business & Information FORUM 2010 se uskuteční již za dva týdny, v úterý 1. června 2010 ve Slovanském domě v Praze. Konference zve zájemce o informační a komunikační technologie na zajímavé osobnosti a přínosná témata, která nabídnou možná řešení ve zlomové době, jíž nyní celý trh ICT prochází.

Vybíráme z programu konference:

 • Zahájení a přivítání – Marek Antoš, ředitel (Internet Info)
 • Videozdravice – Přemysl Sobotka, předseda Senátu Parlamentu ČR
 • Úvodní slovo: Kam teď míří Česká republika – Evžen Tošenovský, europoslanec
 • Informatika a podniková datová centra v novém desetiletí a v čase zlomu – Ondřej Felix, hlavní architekt e-governmentu
 • Co zůstává a co se mění: informatika v čase cloud computingu – Václav Mach, ředitel pro vnější vztahy a Jiří Karpeta, ředitel divize vývoje (Microsoft)
 • Mobilní technologie: na ulici i v podnikových datech – Patrick Zandl, šéfredaktor (Lupa.cz)
 • Co jsme získali a co ztratili za posledních 10 let – Jan Tuček, ředitel agentury (STEM/MARK)
 • Rizika digitálních dokumentů – časovaná bomba v e-governmentu a co s ní - Richard Kaucký, ředitel (Software602) a Aleš Kučera, generální ředitel (Novell Professional Services ČR)
 • Web je náš svět: za vaším počítačem začíná nekonečno – Jiří Hlavenka, investor
 • Bezpečnost: rizika jsou trochu srozumitelnější než dřív, ale mnohem drsnější – Jan Müller, Business Consultant (ICZ) a Václav Matyáš, vedoucí katedry počítačových systémů a komunikací (Masarykova univerzita v Brně)
 • Na co se v IT doopravdy máme připravit a co můžeme ignorovat? panelová diskuze – moderuje Petr Koubský, programový ředitel TUESDAY Business Network
  Panelisté: Ondřej Felix, Jiří Hlavenka, Václav Mach (Microsoft), Richard Kaucký (Software602), Aleš Kučera (Novell), Václav Matyáš (MU Brno), Jan Müller (ICZ), Táňa Le Moigne (Google ČR), Patrick Zandl (Lupa.cz).

energetické bezpečnosti ČR a EU, o ruských ropovodech a pomníčcích českých legionářů podél Transsibiřské magistrály bude hovořit speciální host Václav Bartuška, velvyslanec pro energetickou bezpečnost (MZV ČR).

Kompletní program včetně časového harmonogramu je k dispozici na stránkách akce. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím formuláře na www.bif2010.cz.

S konferencí budou spojeny také dvě zajímavé aktivity. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost vyhrát mobilní telefon Nokia 6700 Gold Edition a další zajímavé ceny od partnera soutěže. Zároveň se také uskuteční Veřejná sbírka pro Nadaci Jedličkova ústavu, a to jako připomenutí Mezinárodního dne dětí, který se koná právě 1. června, říká Petr Koubský, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Konference je určena všem, kdo rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití jako jsou CIO, finanční a ekonomičtí ředitelé, podnikatelé či vlastníci menších a středních firem, ale i generální ředitelé dodavatelů, ICT investoři, nebo poskytovatelé tzv. business services. Program bude zajímavý pro všechny, kdo se chtějí a potřebují orientovat ve světě informačních technologií.

Konference se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky pana Přemysla Sobotky. Generálním partnerem je společnost Microsoft, hlavními partnery společnost Novell a ICZ a partnery společnost Nokia a projekt eStat.cz. Produktovými partnery jsou friendlyway, MY-NEOCUBE, Ness a Starbucks. Mediálně akci podporují týdeník Euro, servery Euro24 a Euro9, portál PatriaOnline, týdeník Strategie, server Lupa.cz a zpravodajská televize Z1.

BIF - partneři


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz


O sdružení TUESDAY Business Network

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.