Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Business & Information FORUM 2010 - Čas zlomu

V červnu 2010 se již po šesté uskuteční prestižní odborná konference Business & Information FORUM 2010. Program reflektuje aktuální dění v oblasti ICT a dopad ekonomické situace v době krize. Do 21. dubna lze získat zvýhodněnou vstupenku za včasnou registraci.

14. 4. 2010
BIF 2010 - logo

Business & Information FORUM 2010 je šestým ročníkem tradiční konference věnované informačním a komunikačním technologiím (ICT) jako nástroji pro úspěšné podnikání. Celodenní akce se uskuteční 1. června 2010 ve Slovanském domě v Praze za účasti zajímavých hostů a řečníků nejen z oblasti technologií a IT, ale také z politického a veřejného života. Konference se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky pana Přemysla Sobotky.

Program je letos sestaven ve zcela novém duchu, protože ke každému tématu se vyjádří vždy dva přednášející, kteří tak představí dva odlišné pohledy na danou problematiku. Pro některé přednášky plánujeme dokonce formu rozhovorů. Celá konference bude věnována zlomové době, v níž se ICT i jejich zákazníci nyní nacházejí. Věříme, že ukáže dodavatelům i uživatelům IT nové cesty, některé z nich asi značně překvapivé, říká Petr Koubský, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network, a dodává: Účastníci se budou moci setkat s těmi nejlepšími odborníky, což neznamená stejná jména, s nimiž se lze vidět všude. Podrobnosti zveřejníme již brzy na webu akce.

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat prostřednictvím formuláře na stránkách www.bif2010.cz. Do 21. dubna 2010 lze ještě využít výhodnou cenu za včasnou registraci.

Konference je určena všem, kdo rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití jako jsou CIO, finanční a ekonomičtí ředitelé, podnikatelé či vlastníci menších a středních firem, ale i generální ředitelé dodavatelů, ICT investoři, nebo poskytovatelé tzv. business services. Program bude zajímavý pro všechny, kdo se chtějí a potřebují orientovat ve světě informačních technologií.

Vybíráme z programu konference:

  • Informatika v novém desetiletí: přehled příležitostí a hrozeb
  • Mobilní technologie: na ulici i v podnikových datech
  • Datacentrum dnes a zítra: jiná infrastruktura, jiné aplikace, jiná dělba práce – a vyšší požadavky
  • Bezpečnost: rizika jsou trochu srozumitelnější než dřív, ale mnohem drsnější
  • Web je náš svět: za vaším počítačem začíná nekonečno

Přehled probíraných témat a fotogalerie z loňského ročníku jsou k dispozici v archívu konference.

Generálním partnerem konference je společnost Microsoft, partnery potom společnost Nokia a projekt eStat.cz. Produktovým partnerem je společnost friendlyway. Mediálně akci podporují týdeník Euro, server Euro24, portál PatriaOnline a server Lupa.cz.

BIF 2010 - partneři


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz


O sdružení TUESDAY Business Network

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.