Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Do finále soutěže Best Project Management postupuje 6 projektů

Ve finále výroční soutěže Best Project Management, jež oceňuje nejlepší projektový management v oblasti komerčního i veřejného sektoru, se utká 6 z celkového počtu 14 přihlášených projektů. Zastoupeny jsou projekty ze státní správy, bankovnictví, energetiky a telekomunikací. Výsledky budou vyhlášeny 2. června 2009.

5. 5. 2009
BPM - logo

Finalisté soutěže Best Project Management jsou vybráni. Odborná porota sestavená z expertů na projektový management vybrala šest nejlepších přihlášených projektů, které postupují do finále. Za měsíc budou známy výsledky druhého ročníku soutěže, jejichž vyhlášení proběhne v závěru celodenní odborné konference Project Management Day v úterý 2. června 2009. Zájemci o účast mohou již nyní využít registrační formulář na webu konference.

Porota přiřadila každému projektu body ve čtyřech základních kategoriích: 1. Komplexita projektu 2. Přínosy projektu 3. Originalita a přínosy projektového řízení 4. Náročnost řízení projektového týmu. Výsledné pořadí ovlivnil také soubor předem stanovených vah pro jednotlivá kritéria.

I v letošním ročníku soutěže jsme měli my, porotci, možnost seznámit se s velmi zajímavými projekty a projektovými manažery. Nicméně v rámci poroty panovala vzácná shoda při výběru jmen finalistů, upřesňuje porotce Petr Knap ze společnosti Ernst & Young Česká republika. Pozitivním aspektem, který porotci často hodnotili, byla velká pestrost oboru činností, v nichž přihlášené projekty působí. I proto jsme se rozhodli do finále poslat o jeden projekt více než v loňském roce, doplňuje Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Finálové projekty:
  • Aquasoft, s.r.o. – Cross Compliance: Hlavní subdodávka pro plnění legislativy EU v oblasti dotací v zemědělství
  • ČEZ, a.s. – Transformace ICT: Interní projekt transformace informačních technologií v rámci společnosti ČEZ
  • Komerční banka, a.s. – KBB EURO: Program byl spuštěn s cílem připravit Komerční banku na přechod na EURO
  • Mobilkom, a.s. – Mobile Voice: Zahájení prodeje a provozu mobilních hlasových služeb
  • Unicorn a.s. – GATE2: Konsolidace klientských informací na pobočce Tatrabanky a.s., s klíčovým cílem zavedení přístupu do konsolidované databáze klientských dat a rozšíření portfolia konsolidovaných produktů
  • Vodafone Czech Republic a.s. – Los Angeles: Cílem projektu bylo uvést iPhone 3G na český trh ve velmi krátkém termínu při dodržení striktní podmínky smlouvy mezi společnostmi Vodafone a Apple

Podrobné informace ke všem přihlášeným projektům a šesti finalistům jsou k dispozici na stránkách soutěže www.bestprojectmanagement.cz.

Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young. Hlavním partnerem soutěže je společnost Hewlett-Packard, partnery pak společnosti ICZ a Thimon Andros Consulting. Cílem soutěže je najít a ocenit nejlepší projektový management ICT projektů i organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a státní správy.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

TUESDAY Business Network
Nikola Rafaj, programový ředitel
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211, 602 503 583
E-mail: rafaj@tuesday.cz
www.tuesday.cz

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel.: 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz
www.iinfo.cz

O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s.r.o.:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.