Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: O vítězství v soutěži Best Project Management bojuje 14 projektů

Nominace do druhého ročníku soutěže Best Project Management, kterou společně pořádají sdružení TUESDAY Business Network a společnost solit project za odborné garance Ernst & Young, jsou uzavřeny. O vítězství se utkají projekty z oblasti telekomunikací, IT segmentu i finančnictví.

20. 4. 2009
BPM - logo

Nominační fáze soutěže Best Project Management, jež přispívá ke zvýšení kvality a prestiže projektového managementu, byla uzavřena. Do konce března 2009 bylo možné registrovat projekty realizované v České nebo Slovenské republice. Podmínky soutěže splnilo 14 projektů převážně ze segmentů telekomunikačních a IT firem, ale také energetiky nebo financí, zdravotnictví či státní správy. Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young.

Všechny přihlášené projekty zhodnotí odborná porota složená z expertů na projektový management. Účastníci finále budou své projekty obhajovat osobně, což klade vedle procesních a organizačních kvalit důraz také na úroveň prezentačních schopností soutěžících týmů a osobnost projektových manažerů, dodává Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Seznam přihlášených projektů do Best Project Management 2009
Soutěžící Název projektu Klient / příjemce projektu
STAPRO s.r.o. Laboratorní informační systém OpenLIMS pro VFN Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
T-Mobile CR a.s. Corleone T-Mobile Czech Republic a.s.
Aquasoft, s.r.o. Cross Compliance – hlavní subdodávka pro zajištění vývoje 5 dílčích výstupů projektu Ministerstvo zemědělství, zadavatel subdodávky – Konsorcium O2/Tsoft
Et netera a.s. Ticketpro WCMS Ticketpro Limited
Česká spořitelna a.s. Individual Card Design (produkt Karta podle Vás) Česká spořitelna a.s.
Vodafone CR a.s. Los Angeles Vodafone Czech Republic a.s.
Conceptica s.r.o. Implementace Microsoft Dynamics NAV v Tenza, a.s. Tenza, a.s
Komerční banka, a.s. Shared Agenda Komerční banka, a.s.
ČEZ, a.s Transformace ICT – fáze I. ČEZ, a.s
Vigor AG, org. sl. Infrastruktura Vigor Vigor AG, organizační složka
NetDirect s.r.o. Autobenex e-shop – e-commerce řešení B2B/B2C AUTOBENEX, spol. s r.o.
Komerční banka, a.s. KBB EURO Program Komerční banka, a.s.
Unicorn a. s. GATE2 Tatra banka a. s.
Mobilkom, a.s. Mobile Voice Mobilkom, a.s.

Vítězný projekt bude vyhlášen na celodenní konferenci Project Management Day, která se koná v úterý 2. června 2009. Bližší informace a kompletní zpráva o prvním ročníku jsou k dispozici na www.bestprojectmanagement.cz.

Hlavním partnerem soutěže je společnost Hewlett-Packard, partnery pak společnosti ICZ a Thimon Andros Consulting. Cílem soutěže je najít a ocenit nejlepší projektový management ICT projektů i organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a státní správy.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

TUESDAY Business Network
Nikola Rafaj, programový ředitel
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211, 602 503 583
E-mail: rafaj@tuesday.cz
www.tuesday.cz

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel.: 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz
www.iinfo.cz


O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.