Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: E-Business Forum 2009: jediná konference o e-businessu v ČR

Již za dva týdny se v hotelu Andel´s v Praze uskuteční jediná podzimní odborná konference v České republice věnovaná elektronickému obchodování. Organizátorem akce je Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci se sdružením TUESDAY Business Network. Mezi řečníky jsou zahraniční odborníci, kteří mimo jiné přiblíží stav e-businessu v Evropě.

23. 9. 2009
EBF - logo

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) pořádá ve spolupráci se sdružením TUESDAY Business Network výroční konferenci o elektronickém obchodování E-Business Forum 2009. Ta se uskuteční již za dva týdny, v úterý 6. října 2009 v Praze. Konference je určena internetovým obchodníkům, dodavatelům služeb pro obchody, managerům internetových společností, marketingovým specialistům, právníkům či konzultantům. Zájemci o účast mohou využít registrační formulář na stránkách konference.

Jsme rádi, že se nám podařilo do programu získat dva renomované zahraniční odborníky, kterými jsou Sébastien Monnier ze společnosti 1ere Position a Frank Berger ze společnosti Corum Group. Probíraná témata budou mít díky tomu přesah do evropského měřítka, z nějž můžeme v oblasti elektronického obchodování čerpat cennou inspiraci, říká Jan Vetyška, výkonný ředitel APEK. Program složený z prezentací potom doplní v každém bloku také závěrečná panelová diskuze, dodává Nikola Rafaj, programový ředitel TUESDAY Business Network.

Program konference:

I. blok: Aktuální stav a hlavní trendy elektronického obchodu

  • Co jsem se naučil o elektronickém obchodu v Evropě
  • Jak prodat Vaši firmu – doporučení pro majitele
  • Panelová diskuse: Je český trh proti Evropě výjimečný?

II. blok: Ekonomická krize – ano, je. A jak ovlivňuje elektronický obchod?

  • Finanční management internetového obchodu – lessons learned
  • I dodavatel potřebuje prodat, aby přežil a dostal prémie!!!
  • Panelová diskuse: Všichni chceme vydělat. Jak toho dosáhnout?

III. blok: Hlavní sezona se blíží – právní rady a bezpečnost pro internetové obchody

  • O bezpečnosti: Kolik stojí den bez funkčního e-shopu
  • Právní poradna: Jak vycházet se zákazníky a zákony
  • Co přinese novela evropské směrnice
  • Panelová diskuse: Hlavní sezona se blíží – právní rady a bezpečnost pro internetové obchody

Aktuální program je dostupný také na stránkách konference.

Hlavní řečníci:

Sébastien Monnier (Director, 1ere Position)

Sébastien Monnier vede francouzskou agenturu 1ere Position, která se zaměřuje na internetový marketing. Pracuje s nadnárodními klienty i řadou elektronických obchodů v mnoha evropských zemích. Internetu se věnoval několik let jako konzultant v Google. Vystudoval Université de Caen Basse Normandie.

Frank Berger (Regional Director, Corum Group)

Frank Berger působí jako regionální ředitel společnosti Corum Group, která radí společnostem při fúzích a akvizicích (u nás například Logos ve 2008). Frank má více než 30 let zkušeností ve vedoucích pozicích v IT společnostech – development manager v Nixdorf Computer, výkonný ředitel Digital Equipment Corporation Německo. V roce 1989 Frank založil vlastní společnost IQproducts, kterou úspěšně prodal v roce 2000, za pomoci právě Corum Group. Vystudoval Technickou univerzitu Berlín a je absolventem Stanford Graduate School of Business.

Ondřej Palát (Executive Director, Patria Finance)

Ondřej Palát je Executive Director v oddělení firemních financí společnosti Patria Finance. Je zodpovědný za exekuci a rozvoj transakcí v oblasti fúzí a akvizic se zaměřením na sektory IT a telekomunikací a oceňování společností. Pracoval na povinné veřejné nabídce odkupu akcií společností Unipetrol, Spolana a Paramo, prodeji společností Zenitel Colsys, LCS International, nebo Průmstav. Před nástupem do Patrie pracoval jako analytik a později jako junior investiční manažer v manažerské společnosti private equity fondů s působností v České republice a Polsku.

Organizátoři:

APEK - logo logo TuesdayPro bližší informace prosím kontaktujte:

Nikola Rafaj, programový ředitel
TUESDAY Business Network
E-mail: rafaj@tuesday.cz, http://www.tuesday.cz

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.czO Asociaci pro elektronickou komerci

(www.apek.cz)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více než 190ti firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Cílem Asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Jedním z hlavních projektů APEKu je certifikace internetových obchodů – www.certifikovany-obchod.cz.

O sdružení TUESDAY Business Network

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.