Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Majitelé chytrých mobilů rozhodnou, která mobilní aplikace je nejoblíbenější

Sdružení TUESDAY Business Network vyhlašuje anketu Mobilní aplikace roku, díky níž chce upozornit na zajímavé a nápadité české aplikace pro chytré mobilní telefony a zároveň tak podpořit české a slovenské vývojáře. Anketa je určena pro širokou veřejnost, která může až do 10. dubna nominovat své oblíbené aplikace.

8. 3. 2011

Anketa Mobilní aplikace roku navazuje na projekt Creative Communication Award, zaměřený na nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace. Vzhledem k výraznému nárůstu počtu uživatelů tzv. chytrých telefonů s přístupem na internet, a v situaci, kdy stále rychleji roste množství stahovaných aplikací, se TUESDAY Business Network rozhodlo dále soustředit pouze na mobilní aplikace, a přichází s inovací tohoto projektu.

„Chytré mobilní telefony se dnes stávají pro běžné uživatele samozřejmostí a nejsou už jen doménou odborníků a nadšenců pro technologické novinky. Každodenně lidé využívají nejrůznější aplikace, ať již pro praktické účely, nebo jen pro zábavu. Naše anketa dává veřejnosti příležitost ocenit úsilí, inovaci a kreativitu českých vývojářů. Současně poukáže na ty aplikace, které se dokázaly mezi velkou konkurencí prosadit a být životaschopné,“ říká Petr Kočí, programový specialista TUESDAY Business Network.

Anketa je otevřena pro všechny mobilní aplikace na platformách iOS (iPhone), Android, Windows Phone 7, Symbian, Blackberry, Bada (Samsung) a HTML5. Nominační fáze ankety Mobilní aplikace roku 2011 probíhá na stránkách www.aplikaceroku.czdo 10. dubna 2011 a zúčastnit se jí může široká veřejnost i samotní vývojáři. Po tomto datu odborná porota, složená z členů programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY a vybraných expertů na telekomunikace a mobilní aplikace, rozřadí nominované aplikace do osmi kategorií:

  • Hry a zábava
  • Mapy, navigace
  • Sociální sítě
  • Foto
  • Média (knihy, hudba, filmy…)
  • Životní styl
  • Praktické (jízdní řády, počasí, recepty…)
  • Profesionální

Fáze hlasování bude probíhat od 18. dubna do 18. května 2011 a výsledky budou vyhlášeny 1. června 2011 na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 tisíc Kč. Hlasující budou zároveň zařazeni do slosování o hodnotné ceny věnované partnery a pořadatelem ankety.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: hana.rosicka@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Sdružení TUESDAY Business Network (www.tuesday.cz) je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti.

Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz) je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem zpravodajských a zábavních serverů: Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Vitalia, KupDnes. Zároveň se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých serverů. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které sdružuje podnikatele z oblasti technologií a pořádá setkání odborníků.