Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Osmý ročník soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD byl vyhlášen

Až do 10. ledna 2010 mohou zájemci přihlašovat své projekty do soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2009. Osmý ročník opět ocení nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace roku. Výsledky budou vyhlášeny v polovině února na dalším setkání z cyklu COMMUNICATION WEDNESDAY.

18. 12. 2009
logo - CCA

Soutěž CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2009 vyhlašuje již po osmé sdružení technologických podnikatelů TUESDAY Business Network. Jejím hlavním cílem je upozornit na originální telekomunikační, mobilní a internetové aplikace na českém trhu a ty ocenit. Současně je cílem také podpora informovanosti o zajímavých projektech a firmách, které v této oblasti působí.

Registrovat se lze prostřednictvím formuláře na stránkách www.WEDNESDAY.cz, a to až do 10. ledna 2010, kdy budou přihlášky uzavřeny. V následujícím období bude přihlášené projekty hodnotit odborná porota, tvořená členy programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY, zástupci dodavatelů technologií, operátorů, poskytovatelů obsahu či konzultanty. Porota bude u soutěžních aplikací hodnotit mimo jiné nápad, atraktivitu, vliv na trh nebo obchodní model. Vítězové získají kromě věcných cen věnovaných partnery také certifikát, který lze využít pro další propagaci a PR.

Soutěž je primárně určena pro vývojářské společnosti, dodavatele hardware, poskytovatele obsahu, provozovatele infrastruktury, marketingové agentury, média a internetové portály. Do soutěže se mohou přihlásit jak společnosti, tak i jednotlivci. Mezi základní podmínky patří být vlastníkem či oprávněným vykonavatelem všech práv. Přihlášená aplikace musí být v provozu nebo alespoň připravena pro testování. Letos se zaměří porota zejména na nové mobilní aplikace pro Nokia Ovi, Windows Phone nebo iPhone a na sociální sítě typu Facebook.

Soutěž CREATIVE COMMUNICATION AWARD vznikla sloučením soutěží CREATIVE MOBILE AWARD a BEST BROADBAND APPLICATION, které od roku 2002 ocenily více než 20 mobilních a broadbandovaných aplikací na českém trhu.

V loňském ročníku soutěže uspěly tyto projekty:

Cena odborné poroty – Seznam.cz na mobil – mobilní portál
  • od společnosti Seznam.cz, a.s., www.seznam.cz

Cena uživatelů – sms.sluzba.cz – SMS a PremiumSMS řešení pro provozovatele internetových shopů
  • od společnosti Axima s.r.o., www.axima-brno.cz

Partnery soutěže jsou společnosti Ericsson, Nokia Czech Republic, Nokia Siemens Networks, T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic. Soutěž je pořádána v rámci pravidelných setkání podnikatelů v telekomunikačním, mobilním a internetovém businessu s názvem COMMUNICATION WEDNESDAY.

CCA partneři

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Nikola Rafaj, programový ředitel
TUESDAY Business Network
E-mail: rafaj@tuesday.cz, http://www.tuesday.cz

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.czO sdružení TUESDAY Business Network

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.