Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Trendy v internetové bezpečnosti již počtvrté

Celodenní odborná konference Trendy v internetové bezpečnosti se uskuteční 1. března 2012. Stejně jako v minulých ročnících se zaměří na aktuální trendy v oblasti internetové bezpečnosti, zabezpečení elektronických transakcí, elektronického bankovnictví a dalších kritických internetových služeb.

17. 2. 2012

Na konferenci, která se letos bude konat již počtvrté, se účastníci dozví, co nám na internetu opravdu hrozí, kdo ho dnes reálně řídí, jaké zákony na něm platí a zda je nebo není bezpečný internet iluze. Odpoví i na otázku, jaké by byly první minuty, hodiny a dny bez internetu.

Primárně je konference Trendy v internetové bezpečnosti určena odborné veřejnosti, která se zajímá o témata bezpečnosti internetového provozu, webových aplikací, elektronických transakcí v obchodování a bankovnictví. Očekává se účast specialistů bankovních domů a finančních institucí, managementu technologických a uživatelských firem, IT ředitelů, ředitelů malých a středních firem se zájmem o využití technologií v reálné praxi, a v neposlední řadě odborných novinářů.

Vlastní program konference je rozčleněn do čtyř tematických bloků:

  • Globální systémové hrozby
  • Technologie pro hodné i ošklivé hochy
  • Sociálně inženýrské hrozby
  • DBezpečnost elektronického obchodování

Konferenci bude moderovat Petr Krčmář, šéfredaktor serveru Root.ct

Chybět nebudou ani praktické workshopy. Bližší informace o programu včetně anotací přednášek a odborných životopisů všech přednášejících jsou k dispozici na stránkách konference. Zájemci zde naleznou i registrační formulář.

Vybíráme z programu:

  • Miloš Balabán (Fakulta sociálních věd UK): Bezpečnostní hrozby blízké budoucnosti v České republice
  • Petr Koubský (Tuesday Business Network): Svoboda na internetu je iluze
  • Petr Komárek (ZONES software): SSL – bezpečná a důvěryhodná komunikace na internetu a jak na to?
  • Daniel Dočekal (nezávislý konzultant): Rizika sociálních sítí od narození až do smrti. A možná i po ní.

Konferenci pořádají čtyři významné servery českého internetu: první server o českém internetu Lupa.cz, průvodce finančním světem Měšec.cz, server pro podnikání Podnikatel.cz a server přinášející informace nejen ze světa Linuxu Root.cz z vydavatelství Internet Info. Partnersky se na akci podílejí společnosti PCS – dodavatel bezpečnostních řešení špičkové kvality a Nethemba – slovenská bezpečnostní IT společnost specializující se primárně na bezpečnost webových aplikací a penetrační test. Mediální podporu poskytují servery HOAX.CZ, Marketing Journal, MediaGuru.cz a Tyinternety.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.