Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Nejlepší projektový management v roce 2009 má Komerční banka

Vítězem druhého ročníku soutěže Best Project Management, jež oceňuje nejlepší projektové řízení v oblasti informačních technologií a konzultačních projektů, se stal projektový manažer Karel Matějka se svým týmem z Komerční banky. Odborná porota vybírala ten nejlepší ze 6 finálových projektů.

3. 6. 2009
Logo - Project Management Day

Výsledky soutěže Best Project Management 2009 byly vyhlášeny včera v závěru celodenní odborné konference Project Management Day, jíž se zúčastnilo 155 zájemců o projektový management. Projekty v soutěži hodnotila 11-ti členná porota ve 3 kolech, kde podstatnou součástí hodnocení byla i osobní prezentace projektového manažera před porotou.

„Kvalita projektů byla ještě vyšší než v prvním ročníku soutěže, což pro porotce znamenalo těžší rozhodování,“ upozorňuje porotce Petr Knap ze společnosti Ernst & Young. „Porota vysoce ocenila projektové manažery, kteří byli zapálení pro své projekty, zvládli je profesionálně uřídit a současně dokázali dodržet tvrdé finanční parametry projektů,“ doplňuje Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Oceněné projekty BEST PROJECT MANAGEMENT 2009:


1. místo – tým projektového managera Karla Matějky – projekt KBB EURO / SEPA PROGRAM
společnost Komerční banka, a.s.

„Projekt získal ocenění pro svou komplexnost a nastavení projektové struktury i postupů tomu odpovídajícím. Jednalo se o mezinárodní program sestávající z 11 projektů s dopadem do 100 informačních systémů v citlivém bankovním prostředí.“
Iva Steinerová (porotkyně, senior manager, Per Partes Consulting)


2. místo – tým projektového managera Martina Řezáče – projekt Transformace ICT – fáze I.
společnost ČEZ, a.s.

„Realizovaný Projekt Transformace ICT ČEZu dokazuje, jak profesionální projektový přístup přispěje k tomu, že lze jasně dokladovatelným způsobem překročit očekávání a přeplnit zadávací parametry, což by jinými metodami řízení bylo stěží dosažitelné.“
Oto Hausmann (porotce, ředitel pro rozvoj a služby, Datart International)


3. místo – tým projektového managera Pavla Macháčka – projekt Mobile Voice
společnost Mobilkom, a.s.

„Profesionální a zvládnuté řízení obchodně ambiciózního a technologicky náročného projektu ve velmi omezeném čase.“
Tomáš Meloun (porotce, partner, solit project)


Cena sympatie poroty soutěže – tým projektového managera Zuzany Růžičkové – projekt Los Angeles
společnost Vodafone Czech Republic, a.s.

„Projekt Los Angeles je příkladem toho, že pro správného manažera není malých projektů.“
Martina Matoušková (porotkyně, ředitelka útvaru Projektová kancelář, ČEZ a.s.)


Foto BPM 1
Foto BPM 2

Podrobné informace ke všem přihlášeným projektům a šesti finalistům jsou k dispozici na stránkách soutěže www.bestprojectmanagement.cz.

Konferenci pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young. Hlavním partnerem je společnost Hewlett-Packard, partnery pak společnosti ICZ a Thimon Andros Consulting. Jako produktoví partneři konferenci podporují společnosti YFA a HTC. Mediálními partnery jsou magazíny BIZ a Euro, deník E15, zpravodajství PatriaOnline a server Euro24.cz.


PMD - partneři
Pro bližší informace prosím kontaktujte:

TUESDAY Business Network
Nikola Rafaj, programový ředitel
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211, 602 503 583
E-mail: rafaj@tuesday.cz
www.tuesday.cz

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel.: 277 004 630, 600 fax 277 004 601
E-mail: sebelova@iinfo.cz
www.iinfo.cz

O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s.r.o.:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.