Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Uzávěrka přihlášek do soutěže Best Project Management již příští týden

Několik posledních dnů zbývá do uzávěrky přihlášek v druhém ročníku soutěže Best Project Management. Soutěž společně pořádají sdružení TUESDAY Business Network a společnost solit project za odborné garance Ernst & Young. Vyhlášení výsledků se uskuteční 2. června 2009 v rámci konference Project Management Day.

26. 3. 2009
BPM - logo

Druhý ročník soutěže Best Project Management, která má přispět ke zvýšení kvality a prestiže projektového managementu, míří do finále. Do uzavření registrací 31. března 2009 zbývá několik posledních dní. Projekty realizované v České nebo Slovenské republice se mohou do soutěže registrovat jednoduše prostřednictvím webového formuláře. Registrace je zdarma. Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci s poradenskou společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young.

Přihlášené projekty bude hodnotit odborná porota složená ze specialistů na projektový management. Členem poroty je také loňský vítěz, Daniel Trhoň ze společnosti IBM Česká republika, který se svým týmem získal první místo za řízení projektu ERPort na Letišti Praha, upřesňuje Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network a dodává: Právě zpětná vazba od odborné poroty může být pro společnosti zajímavým motivem přihlášení do soutěže.

Cílem soutěže je najít a ocenit řízení projektů i projektové manažery, kteří budou moci účast v soutěži využít k navazování kontaktů a vzájemnému sdílení zkušeností v oblasti projektového managementu. Součástí výběrových kol je také osobní prezentace finálových projektů před porotou, která na základě toho zvolí vítěze.

Vítězný projekt bude vyhlášen na celodenní konferenci Project Management Day, která se koná v úterý 2. června 2009. Konference je určena nejen pro projektové managery, ale také pro zadavatele projektů, ICT managery, top management a personalisty. Bližší informace a kompletní zpráva o prvním ročníku jsou k dispozici na www.bestprojectmanagement.cz.

Hlavním partnerem soutěže je společnost Hewlett-Packard, partnery pak společnosti ICZ a Thimon Andros Consulting.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

TUESDAY Business Network
Kristýna Šonková, Marketing Executive
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211
E-mail: sonkova@tuesday.cz
www.tuesday.cz

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel.: 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz
www.iinfo.cz


O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Pod hlavičkou sdružení TUESDAY Business Network pořádá odborné konference zaměřené na IT segment.