Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


TUESDAY Business Network: Konference Project Management Day podruhé: Jak poznáme kvalitní projektové managery?

V úterý 2. června 2009 se uskuteční druhý ročník konference Project Management Day. Po loňském velkém zájmu připravilo sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young volné pokračování převážně prakticky zaměřeného programu, určeného projektovým a ICT manažerům, stejně jako zástupcům konzultantských nebo HR společností. Mezi hlavní řečníky patří Jonathan Simon (Project Management Institute UK) a horolezec Radek Jaroš.

19. 5. 2009
Logo - Project Management Day

Program druhého ročníku celodenní odborné konference Project Management Day, která proběhne v úterý 2. června 2009 v hotelu Angelo v Praze, je letos zaměřen především na výměnu a srovnání praktických zkušeností účastníků s projektovými manažery a odborníky na projektové řízení. Chybět nebudou ani workshopy, ve kterých mohou účastníci společně řešit zadané úlohy – jak stanovit kritéria pro kvalitní projektový management a jak ve firmě nastavit komunikaci mezi business oddělením a vývojem. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím elektronického formuláře na stránkách konference.

Být projektovým manažerem znamená pracovat 300 dní v roce a být v neustálém pracovním stresu. Konferenci Project Management Day jsme proto pojali jako místo pro setkání a především pro výměnu řady praktických zkušeností, které mohou účastníkům v práci ihned pomoci, říká o konferenci Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Mezi řečníky se objeví zástupci řady významných firem jako jsou Jonathan Simon (Project Management Institute UK), Vladimír Knop (Česká spořitelna), Martina Matoušková (ČEZ), Jiří Petržilka (Komerční banka), Petr Křelina (GE Money) nebo Iva Steinerová (Per Partes Consulting). O své zkušenosti z netypických projektů – výstupů na osmitisícovky – promluví horolezec Radek Jaroš, který na konci dubna uspěl na svém devátém osmitisícovém vrcholu. Na závěr konference budou vyhlášeny výsledky soutěže Best Project Management, do jejíhož finále v letošním ročníku postoupilo šest nejlepších přihlášených projektů.

Konference je určena především pro zájemce z řad projektových a ICT manažerů, pro majitele a ředitele ICT nebo konzultantských společností a také pro HR manažery.

Konferenci pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young. Hlavním partnerem je společnost Hewlett-Packard, partnery pak společnosti ICZ a Thimon Andros Consulting. Jako produktoví partneři konferenci podporují společnosti YFA a HTC. Mediálními partnery jsou magazíny BIZ a Euro, deník E15, zpravodajství PatriaOnline a server Euro24.cz.


PMD - partneři


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

TUESDAY Business Network
Nikola Rafaj, programový ředitel
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211, 602 503 583
E-mail: rafaj@tuesday.cz
www.tuesday.cz

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel.: 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz
www.iinfo.cz

O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info, s.r.o.:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.