Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Do čela Dobrého webu se postaví Marek Antoš

Marek Antoš, ředitel společnosti Internet Info, se osobně ujme řízení projektu Dobrý web, který před dvěma lety založil. Nahradí tak dosavadního vedoucího Davida Špinara. Dobrý web tím posílí svou dlouhodobě úspěšnou strategii v oblasti internetového poradenství.

4. 8. 2005

Marek Antoš po delší době opět přejímá vedení konkrétního projektu. Během srpna se ujme role vedoucího konzultačního centra Dobrý web, který už dva roky patří do portfolia společnosti Internet Info a je jednou z jejích nejúspěšnějších součástí. Během letošního roku se Marek Antoš věnoval především zázemí společnosti, poté co se v lednu vzdal postu šéfredaktora odborného serveru Lupa.cz.

Dobrý web představuje osvědčenou značku, záruku kvalitního poradenství v oblasti internetového marketingu. Máme jedinečné know-how a chceme jej ještě posílit, protože v dnešní době obchodní význam Internetu stále roste. Jsme přesvědčeni, že dokážeme našim klientům poskytnout takové nástroje, které jim nejen pomohou zvýšit kvalitu jejich internetových prezentací, ale především díky nim získají nové zákazníky, přibližuje hlavní důvod osobní angažovanosti sám Marek Antoš.

Dobrý web se rychle stal uznávanou autoritou v oblasti internetového marketingu a optimalizace webových stránek. Dnes patří k předním poradenským a konzultačním centrům, které využívají významní klienti z řad obchodních společností, státních institucí, ale i neziskového sektoru (například Škoda Auto, Baťa, Zentiva, Karneval, Obchodní dům.cz, ministerstva, Ústavní soud, Státní ústav pro kontrolu léčiv a další).

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Ján Simkanič, Product Manager

Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4

Tel. 244 003 123,110, fax 244 003 220

E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Dobrýweb.cz
Dobrý web je profesionální poradenské centrum v oblasti tvorby www stránek, správy jejich obsahu, internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače, informační architektury, přístupnosti a použitelnosti webových stránek. Tým zkušených konzultantů pro své zákazníky zpracovává studie, analýzy, audity a školení témat, které mají za cíl přinést webovým stránkám maximální možný efekt, zvýšit jejich návštěvnost a obchodní výkonnost. Doporučuje potřebná vylepšení a nebo se na nich přímo podílí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz a další), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz, pod hlavičkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.