Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Velká velikonoční soutěž o set-top-boxy

Společnost Internet Info a její zpravodajské servery pořádají Velkou velikonoční soutěž o set-top-boxy. Čtenáři tak mají jedinečnou možnost vyhrát přijímač digitálního televizního vysílání a sledovat širší nabídku programů. Soutěž je pořádána u příležitosti spuštění internetového obchodu pro digitální vysílání na serveru DigiZone.cz.

10. 4. 2006

Velká velikonoční soutěž o set-top-boxy startuje dnes 10. dubna a potrvá do neděle 23. dubna. Všichni, kdo správně odpoví na šest soutěžních otázek, zaměřených na obsah jednotlivých serverů společnosti Internet Info, budou zařazeni do slosování o přijímače digitálního vysílání. Výsledky losování budou zveřejněny ve čtvrtek 27. dubna.

Velkou velikonoční soutěž o set-top-boxy pořádá společnost Internet Info a její servery DigiZone.cz, Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz a Slunečnice.cz jako doprovodnou akci ke spuštění nového internetového obchodu pro digitální vysílání na serveru DigiZone.cz.

DigiZone obchod logo

Internetový obchod na DigiZone.cz nabízí široké spektrum přístrojů určených pro příjem digitálního televizního vysílání, včetně nezbytného příslušenství. Internet Info jej provozuje společně se svým partnerem, kterým je společnost Digitální televize, v.o.s.

Logo DigiZone

Lupa logo
Logo Měšec.cz

Slunečnice logo
Root.cz - bílý podklad

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, mediální ředitel
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, fax 241 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.

O DigiZone.cz
DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.