Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vitalia.cz: Databáze serveru Vitalia.cz umístěny na Mapách Google

Nově představené tematicky zaměřené Mapy Google využívají databáze sportovních center serveru Vitalia.cz. Součástí spolupráce se společností Google je také promo soutěže zaměřené na rozšiřování nové mapové databáze cyklistických tras po celé České republice. Hraje se o atraktivní outdoorové ceny, včetně horského kola.

24. 8. 2009
scr cyklostezka

Server Vitalia.cz společně s internetovým obchodem Mall.cz, internetovou cestovní agenturou NetTravel a za podpory společnosti Google připravil pro aktivní milovníky cyklistiky i sváteční výletníky na kole soutěž o atraktivní ceny. Každý, kdo zašle prostřednictvím jednoduchého formuláře záznam jakékoli cyklistické trasy z GPS, bude zařazen do slosování, které proběhne na začátku října 2009. Hlavní výhrou je horské kolo věnované společností Mall.cz.

Soutěžní data musí být ve formátu KML, což umožňuje většina přístrojů GPS, a kromě souřadnic trasy musí obsahovat také informace o nadmořské výšce. Do formuláře se vyplňuje mimo jiné název trasy, místo startu a cíle, nebo pro jaký typ kola je trasa vhodná, zda je po cestě cykloservis, občerstvení či možnost koupání.

Trasa bude po schválení redakcí zařazena do nového katalogu cyklostezek na serveru Vitalia.cz. Soutěžící tak redakci pomohou vytvořit přehlednou databázi cyklotras po celé České republice. „Rekreační cyklistika je jedním z nejoblíbenějších sportů u nás, proto bychom všem bikerům rádi nabídli co nejširší přehled tras a stezek nejrůznější obtížnosti. Pokud čtenáři pomohou doplnit práci redakce a budou sami zasílat své tipy na cyklovýlety, katalog bude lépe odpovídat jejich vkusu a preferencím,“ dodává Jan Potůček, šéfredaktor serveru Vitalia.cz.

scr mapy google

Počet zaslaných tras zvyšuje šanci na výhru a kromě horského kola je lákavou nabídkou také komplet in-line bruslí s batohem od společnosti Mall.cz nebo outdoorový balíček od společnosti NetTravel. Každá trasa je mimo jiné přesně lokalizována prostřednictvím Map Google. Spolupráce se společností Google je navíc rozšířena také o nový projekt – mapplety, tedy praktické mapové aplikace soustředěné na Mapách Google na stránce http://mapy.google.cz/cesketipy. Díky serveru Vitalia.cz si tak uživatelé na jednom místě mohou najít například bazény, fitness centra, lázně nebo golfová hřiště.


Partneři soutěže:

logo Mall  
NetTravel.cz - logoPro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, 600, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz

O Vitalia.cz

(www.vitalia.cz)

Vitalia.cz je nový portál o zdravém životním stylu. Je určen všem, kteří hledají objektivní informace týkající se zdraví, rodiny, jídla nebo relaxu. Součástí webu jsou kromě tématicky zaměřených článků také rozsáhlé katalogy, a to včetně možnosti lokalizace v rámci České republiky.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.