Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vitalia.cz: Server Vitalia.cz vypisuje velkou fotosoutěž

Právě dnes startuje velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz, v níž mohou nadšení fotografové - amatéři až do konce července 2009 bojovat o zajímavé ceny z oblasti wellness a zážitkových dárků. Kromě soutěže čeká čtenáře serveru také řada obsahových novinek, jako například speciál věnovaný cyklistice, základy golfu, cvičení ve fitness, zásady kondičního plavání nebo katalog všech tuzemských výrobců bio potravin.

18. 5. 2009
Vitalia_soutěž

Server o zdravém životním stylu Vitalia.cz necelé dva měsíce od svého spuštění rozšiřuje tematický záběr redakčního obsahu o speciály věnované aktuálním tématům, databáze a další uživatelské služby. Nejnověji je to start velké fotosoutěže pro všechny fanoušky zdravého a aktivního životního stylu. Ti mohou až do konce července zasílat na adresu soutez@vitalia.cz své snímky do čtyř tématických kategorií, které kopírují zaměření jednotlivých obsahových sekcí serveru – zdraví, rodina, relax a jídlo.

Do kategorie Zdraví očekáváme obrázky těch nejnezdravějších aktivit, jaké jsou čtenáři schopni zachytit. Kategorie Rodina bude hodnotit snímky ještě nenarozených dětí, tedy obrázků z ultrazvuku. Relax zahrnuje snímky jakékoli fyzické aktivity a v kategorii Jídlo uspějí nejlákavěji vyfocené pokrmy. Pravidla pro zasílání fotografií a také vtipné návrhy toho, jak by soutěžní snímky mohly vypadat, jsou k dispozici na stránkách soutěže.

Protože server Vitalia.cz je stále ještě v plenkách, rádi bychom do jeho budování zapojili také čtenáře. Uživatelsky tvořený obsah je v současné době velmi atraktivní a oblíbený. I proto hodlá redakce kvalitní soutěžní fotky v budoucnu využívat. Tak se ze čtenářů a soutěžících stane virtuálně součást redakčního týmu, který server Vitalia.cz připravuje, dodává Jan Potůček, šéfredaktor serveru Vitalia.cz.

Redakce vybere vždy jeden vítězný snímek z každé kategorie, jejichž autoři získají možnost využít služeb Centra dobrého zdraví Cordeus, které je partnerem soutěže.

Z dalších obsahových novinek lze vyzdvihnout například speciál s názvem Desatero cyklistiky, určený zájemcům o rekreační cyklistiku. Materiál pokrývá široký záběr od pořízení nového kola a jeho údržby, přes vhodné vybavení a oblečení, až po praktické rady, jak cestovat s kolem v hromadné dopravě. Autorem speciálu je Andrej Halada, vedoucí zpravodajství televize Public a autor několika knih o amatérské cyklistice.

Další obsahové tipy:


Partner soutěže:

Cordeus - logo

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O Vitalia.cz (www.vitalia.cz)

Vitalia.cz je nový portál o zdravém životním stylu. Je určen všem, kteří hledají objektivní informace týkající se zdraví, rodiny, jídla nebo relaxu. Součástí webu jsou kromě tématicky zaměřených článků také rozsáhlé katalogy, a to včetně možnosti lokalizace v rámci České republiky.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.