Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vitalia.cz: Server Vitalia.cz slaví první narozeniny

Server o zdravém životním stylu Vitalia.cz slaví první rok své existence. Kromě změny na postu šéfredaktora došlo za uplynulý rok především v obsahové části serveru k řadě novinek. První narozeniny slaví server Vitalia.cz také rekordní návštěvností 87 tis. uživatelů za měsíc.

10. 3. 2010
Vitalia - screen

Server Vitalia.cz, průvodce zdravým životem, přináší již rok svým čtenářům pravidelné informace z oblasti zdravého a aktivního životního stylu. Kvalitní redakční tým připravuje množství tematicky zaměřených článků, v nichž se věnuje nejen zdraví, ale i výchově a vzdělávání dětí, mezilidským vztahům a nezapomíná ani na současné trendy ve stravování nebo v trávení volného času. Na vlastní kůži navíc redaktoři testují nejrůznější procedury a terapie, ale i nové a netradiční sporty.

Cílem serveru Vitalia.cz je zprostředkovat čtenářům jiný pohled na populární témata zdravého způsobu života. S kritickým odstupem a nadhledem pomáháme jako rádce pro lidi, kteří hledají seriozní informace o tom, jak žít podle nejnovějších bio trendů a zároveň rozumně, upřesňuje Lenka Krbcová, šéfredaktorka serveru Vitalia.cz.

Na stránkách serveru Vitalia.cz je k dispozici celá řada katalogů, které čtenářům pomohou s výběrem, kam například v zimě vyrazit na lyže nebo v létě na kolo či golf. V průběhu roku proběhlo také několik čtenářských soutěží o zajímavé ceny – ať již fotosoutěž, v níž se hrálo o wellness poukazy do centra zdraví Cordeus, nebo cyklosoutěž, v níž bylo ve hře horské kolo věnované společností Mall.cz. V současné době probíhají například pravidelné soutěže o poukazy na populární Bootcampy.

K dnešním narozeninám dostal server Vitalia.cz jako dárek vylepšené vyhledávání s využitím vyhledávače Google. V nejbližší době plánujeme spustit několik dalších novinek. Půjde například o nová diskuzní fóra s mnoha pokročilými funkcemi, které podporují rozvoj komunity serveru. Součástí diskuzí bude mimo jiné oblíbený bazar, kterým vycházíme vstříc poptávce našich uživatelů, dodává Lenka Krbcová a pokračuje: Mimo to připravujeme další rozvoj databází, do něhož chceme zapojit i naše uživatele. Ti totiž budou moci do databází sami přispívat, hodnotit jednotlivá zařízení, přidávat k nim fotografie a tak vlastně spoluvytvářet obsah pro další čtenáře.

Obsahové novinky, soutěže, ankety a další zajímavosti z dění serveru lze sledovat také na Facebooku. Narozeninový článek s názvem Vitalia.cz je s vámi už rok. Co všechno přinesla a co chystá? najdete v dnešním vydání serveru Vitalia.cz.

Vitalia.cz je prvním serverem internetového vydavatelství Internet Info, který se věnuje životnímu stylu. V březnu 2009 byl server spuštěn pod taktovkou tehdejšího šéfredaktora Jana Potůčka, kterého v lednu letošního roku vystřídala Lenka Krbcová. Návštěvnost serveru Vitalia.cz dosáhla svého vrcholu v lednu 2010, kdy jeho stránky (konkrétně 387 tis. PV) shlédlo 87 tis. reálných uživatelů.

Vývoj návštěvnosti serveru Vitalia.cz

(RU, 04/2009 – 01/2010)

Vitalia - graf

Zdroj dat: NetMonitor, reální uživatelé/měsícPro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, 600, fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz

O Vitalia.cz

(www.vitalia.cz)

Vitalia.cz je portál o zdravém životním stylu. Je určen všem, kteří hledají objektivní informace týkající se zdraví, rodiny, jídla nebo relaxu. Součástí webu jsou kromě tématicky zaměřených článků také rozsáhlé katalogy, a to včetně možnosti lokalizace v rámci České republiky.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.