Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Server Vitalia.cz vstupuje do roku 2010 s novou šéfredaktorkou

Šéfredaktorkou serveru o zdravém životním stylu Vitalia.cz se stala Lenka Krbcová. Převzala tak vedení serveru po zkušeném mediálním žurnalistovi Janu Potůčkovi, který stál od počátku u jeho zrodu.

6. 1. 2010

Vedení serveru Vitalia.cz (www.vitalia.cz), který se tematicky zaměřuje na aktivní a zdravý životní styl, přebírá od 1. ledna 2010 nová šéfredaktorka Lenka Krbcová.

Lenka Krbcová

Lenka Krbcová pracovala od roku 2005 ve vydavatelství Ringier ČR, nejprve jako redaktorka pravidelné kulturní přílohy Ex. V letech 2007 – 2009 pak vedla jako editorka on-line podobu tištěného Reflexu (www.reflex.cz).

Novinářské zkušenosti sbírala také v odborném týdeníku Zdravotnické noviny a v časopise Zdravý život. Post šéfredaktorky serveru Vitalia.cz přebírá po zkušeném novináři Janu Potůčkovi. Ten byl duchovním otcem serveru a šéfredaktorsky jej vedl téměř celý první rok jeho existence. Nyní se bude Potůček opět plně věnovat vedení serveru o digitalizaci DigiZone.cz (www.digizone.cz), který dosud vedl současně se serverem Vitalia.cz.

„Lenka je svými předchozími výbornými zkušenostmi z mediální oblasti a především z on-line médií velkou posilou stávajícího redakčního týmu. Přináší s sebou celou řadu nových nápadů a inspirací, které obohatí především obsahový záběr serveru,“ doplňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, která server Vitalia.cz provozuje.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 630 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O Vitalia.cz

(www.vitalia.cz)

Vitalia.cz je nový portál o zdravém životním stylu. Je určen všem, kteří hledají objektivní informace týkající se zdraví, rodiny, jídla nebo relaxu. Součástí webu jsou kromě tématicky zaměřených článků také rozsáhlé katalogy, a to včetně možnosti lokalizace v rámci České republiky.

O společnosti Internet Info, s. r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.