Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2015 je Antivir a ochrana mobilu

Absolutním vítězem v anketě Mobilní aplikace roku 2015 se stal Antivir a ochrana mobilu. Kromě nejvyšší ceny tvůrci aplikace získali ještě další dvě ocenění, a to v kategoriích Aplikace pro lepší svět a Nejlepší UX mobilní aplikace.

18. 6. 2015

Slavnostní vyhlášení ankety Mobilní aplikace roku 2015 proběhlo 17. června v podvečer v rámci setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v La Loca MUSIC BAR & LOUNGE. Nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network tuto anketu, jejímž cílem je vybrat a ocenit ty nejlepší české a slovenské aplikace pro mobilní telefony a tablety v 13 kategoriích, pořádá již popáté.

Od 2. do 25. března mohla široká veřejnost nominovat jakoukoli aplikaci pro mobil nebo tablet. Z nominovaných projektů vzešlo dohromady 146 finalistů z řad českých a slovenských aplikací, které byly následně rozděleny do jednotlivých kategorií. Od 20. dubna do 20. května pak probíhalo hlasování, do kterého se zapojilo rekordních 13 039 uživatelů internetu.

Nejvyšší počet hlasů získala aplikace od společnosti AVAST Software s.r.o. Antivir a ochrana mobilu. Nejenom že se tato aplikace stala absolutním vítězem ankety, ale obdržela i ocenění v kategorii Aplikace pro lepší svět a zároveň agentura ExperienceU ocenila Antivir a ochrana mobilu jako Nejlepší UX mobilní aplikace.

Nově v letošní anketě vyhlásila odborná porota vítěze ve dvou kategoriích. Ocenění Počin roku získala aplikace Liftago, která umožňuje přímé propojení mezi pasažéry a řidiči taxíků. Cenu Marketingové inspirace získala aplikace Pivo?! z dílen Pivovarů Staropramen s.r.o.

Nově také uděloval cenu Blind Friendly web aplikaci Seznam.cz, kterou označil za nejpřístupnější aplikaci pro handicapované uživatele.

VÝSLEDKY ANKETY MOBILNÍ APLIKACE ROKU 2015: 
 • Aplikace pro lepší svět – Antivir a ochrana mobilu (AVAST Software s.r.o.) 
 • E-commerce aplikace – Heureka (Heureka) 
 • Hry – Piškvorky (Kreatur) 
 • Klientský servis – Můj T-Mobile (T-Mobile Czech Republic, a.s.) 
 • Média –Seznam.cz (Seznam.cz, a.s.) 
 • Nejlepší tabletová aplikace roku – AVG – AntiVirus FREE pro tablety (AVG Mobile) 
 • Novinka roku – Email.cz (Seznam.cz, a.s.) 
 • Životní styl – Locus Map Free (Asamm Software, s.r.o.) 
 • Mobilní aplikace roku 2015 (absolutní vítěz) – Antivir a ochrana mobilu (AVAST Software s.r.o.)
HODNOCENÍ ODBORNÉ POROTY 
 • Marketingová inspirace – Pivo?! (Pivovary Staropramen s.r.o.)
 • Počin roku – Liftago (Liftago)
ZVLÁŠTNÍ CENA ExperienceU
 • Nejlepší UX mobilní aplikace – Antivir a ochrana mobilu (AVAST Software s.r.o.)
ZVLÁŠTNÍ CENA Blind Friendly
 • Nejpřístupnější aplikace – Seznam.cz (Seznam.cz, a.s.)

Kompletní informace o anketě spolu s výsledky včetně popisu vítězných aplikací naleznete zde.

Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Partnerem je Blind Friendly, ExperienceU a TeskaLabs. Produktovým partnerem je La Loca MUSIC BAR & LOUNGE a Shutterstock. Mediálně anketu podporují Androidmarket.cz, Applenovinky.cz, Appliště, Dotekománie.cz, Jablíčkář.cz, Letem světem Applem, Lupa.cz, mobilenet.cz, Root.cz, SmartMania.cz. Produkčně anketu zajišťuje společnost Internet Info. Pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

TUESDAY Business Network je sdružení poskytující platformu pro setkávání, navazování kontaktů a sdílení informací mezi podnikateli, investory a profesionály v oblasti technologií a inovací. Je pořadatelem řady odborných seminářů a konferencí zaměřených na využití technologií v praxi.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.