Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2013 je ČSFD.cz

V anketě Mobilní aplikace roku 2013, pořádané nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network, byly oceněny nejlepší české a slovenské aplikace pro mobilní telefony. Absolutním vítězem se stala aplikace ČSFD.cz, která získala také ocenění v kategoriích Vzdělání a kultura a zvláštní cenu za nejlepší UX. Cenu odborné poroty si odnesla aplikace Big Launcher.

12. 6. 2013

Slavnostní vyhlášení 3. ročníku ankety Mobilní aplikace roku 2013, jejímž cílem je najít a ohodnotit ty nejlepší a nejoblíbenější mobilní aplikace v několika kategoriích, proběhlo ve středu 12. června 2013 v rámci setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v pražském Hotelu Fusion. Letos se do ankety zapojilo rekordních více než 9 000 hlasujících, kteří svými hlasy podpořili mobilní aplikace v 7 kategoriích. Odborná porota, kam zasedly významné osobnosti mobilního, telekomunikačního a internetového světa, udělila Cenu odborné poroty. Agentura ExperienceU předala zvláštní cenu za nejlepší výsledky v oblasti User Experience.

Nejvyšším počtem hlasů ocenila široká veřejnost oficiální aplikaci ČSFD.cz, nabízející vyhledávání a následné prohlížení profilů tvůrců a filmů včetně hodnotících komentářů uživatelů. Tato aplikace zároveň zvítězila v kategorii Vzdělání a kultura a odnesla si i ocenění pro aplikaci s nejlepším UX.

Cenu odborné poroty získala užitečná aplikace BIG Launcher, která pomáhá seniorům, dětem a lidem s očními vadami, motorickými problémy a nevidomým se snadnějším ovládáním jejich smartphonu.

Kompletní informace o anketě spolu s výsledky včetně popisu vítězných aplikací naleznete na stránkách www.aplikaceroku.cz.

VÝSLEDKY ANKETY MOBILNÍ APLIKACE ROKU 2013:

  • Aplikace pro lepší svět – Kde se (ne)kouří (Jan Gruncl, Petr Paloch)
  • Business – Heureka.cz (Allegro Group CZ)
  • Cestování a doprava – Meteor – Aladin (Androworks)
  • Hry, zábava a volný čas – Tipsport Extraliga (Anywhere s.r.o.)
  • Média – iVysílání České televize (Motion Media, spol. s r.o.)
  • Vzdělání a kultura – ČSFD.cz (Mobile Internet s.r.o. & POMO Media Group s.r.o.)
  • Mobilní aplikace roku 2013 – (absolutní vítěz) – ČSFD.cz (Mobile Internet s.r.o. & POMO Media Group s.r.o.)

HODNOCENÍ ODBORNÉ POROTY

  • Cena odborné poroty – Big Launcher (BIG Launcher Team)

ZVLÁŠTNÍ CENA ExperienceU

  • Nejlepší UX mobilní aplikace roku 2013 – ČSFD.cz (Mobile Internet s.r.o. & POMO Media Group s.r.o.)

Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Partnery jsou Apps Dev Team, Crazy Tomato, a ExperienceU. Mediálně anketu podporují Androidmarket.cz, Dotekománie.cz, Lupa.cz a SmartMania.cz. Produktovým partnerem je společnost uLikeIT. Organizátorem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

TUESDAY Business Network je sdružení poskytující platformu pro setkávání, navazování kontaktů a sdílení informací mezi podnikateli, investory a profesionály v oblasti technologií a inovací. Je pořadatelem řady odborných seminářů a konferencí zaměřených na využití technologií v praxi.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.