Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Zdroják.cz: IDF 2010: konference určená webovým vývojářům

AJAX, Framework, Javascript, PHP, NOSQL, RIA, či Silverlight - výrazy pro běžného uživatele neznámé, ale pro vývojové pracovníky denně v praxi používané. O těchto tématech, ale nejen o nich, se bude hovořit na konferenci Internet Developer Forum 2010, kterou pořádá společnost Internet Info. Na akci vystoupí přední odborníci, kteří znají tyto oblasti z každodenní práce, a mohou tak nabídnout neocenitelné praktické zkušenosti.

9. 3. 2010
logo IDF 2010

Ve středu 7. dubna 2010 se v Národní technické knihovně v Praze koná odborná konference s názvem Internet Developer Forum 2010 (http://konference.iinfo.cz/). Jde o celodenní akci určenou primárně pro webové vývojáře, kteří se zajímají o nové technologie a chtějí se o nich dozvědět více. Konferenci zaštiťuje magazín Zdroják.cz.

Kromě hlavního proudu prezentací předních expertů z oblasti vývoje nabídne program i pásmo workshopů, během nichž budou mít účastníci možnost v menší skupině probrat s přednášejícími konkrétní problémy z praxe a diskutovat nad praktickými ukázkami. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře na stránkách konference.

„Oblast vývoje webových aplikací patří k progresivně se rozvíjejícím odvětvím. Pro všechny vývojáře je důležité neustále se vzdělávat, získávat nové informace a užitečné zkušenosti. Naše konference je vhodnou příležitostí k rozvoji důležitého know-how, posílení přehledu o aktuálních trendech a získávání rad od předních odborníků, či k inspiraci zkušenostmi kolegů z oboru,“ komentuje Martin Malý, vedoucí magazínu Zdroják.cz.


Vybíráme z programu:

  • Třídy, dědičnost a OOP v Javascriptu – Daniel Steigerwald, autor API pro AMapy.cz
  • Jak tvořit interaktivní AJAXové aplikace za použití Nette Framework a PHP – David Grudl
  • NOSQL databáze a mýty, které kolem nich panují – Honza Král
  • Budoucnost internetových aplikací: co by jejich vývojáři potřebovali? – David Grudl, Jiří Knesl, Daniel Steigerwald, Adam Fendrych, David Šmehlík, moderuje Petr Koubský (panelová diskuse)

Workshopy:

  • Silverlight mimo webový prohlížeč – Štěpán Bechynský, Microsoft
  • Analýza výsledků uživatelského testování – Adam Fendrych, Dobrý web
  • Vývoj aplikací pro Facebook – Jiří Dolejš, Fleveo
  • Vývoj aplikací pro iPhone/iPod Touch – Petr Reichl, Coditive (autor oceňované aplikace Cookmate)

Průběžně aktualizovaný program je k dispozici na stránkách konference. Akce je určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v oblasti webového vývoje, manažery vývojových oddělení, vývojáře, projektové manažery IT firem a v neposlední řadě i odborné novináře.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, 600, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz

O projektu Zdroják.cz

(www.zdrojak.cz)

Nová sekce serveru Root.cz je určena především pro tvůrce webových aplikací, vývojáře, kodéry a webdesignery všech úrovní pokročilosti. Jejím cílem je sledovat a popisovat aktuální dění v oblasti vývoje webů, a přispívat tím k výchově nových webových vývojářů. Obsahem webu jsou především novinky a trendy ze světa webových technologií, recenze odborných knih, přehledové články či rozhovory s předními odborníky z této oblasti.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.