Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Na Měšci lidé hlasují o nejoblíbenější finanční instituci

Praha, 19. listopadu 2003 – Finanční server Měšec představuje svou soutěž Zlatý Měšec (http://zlaty.mesec.cz), ve které mohou návštěvníci hlasovat o nejoblíbenější finanční instituci v osmi kategoriích: banka, pojišťovna, stavební spořitelna, obchodník s CP, penzijní fond, úvěrová společnost, leasingová společnost a investiční společnost.

19. 11. 2003

Lidé mohou v každé kategorii vybrat tři nejoblíbenější subjekty a těm přidělit své body. Hlasovat se bude do 1. prosince tohoto roku. Na Mikuláše, 5. prosince, dojde ke zveřejnění výsledků a v každé kategorii budou vyhlášena první tři místa.

„Chceme dát lidem možnost, aby finančním institucím vyjádřili své sympatie či antipatie. Věříme, že výsledky budou zajímavé a pro někoho možná i překvapivé. Mínění lidí bývá často odlišné od mínění odborných porot,“ říká šéfredaktor Měšce Petr Zámečník.

Na konci soutěže však nebudou oceněny jen finanční instituce. Na své si totiž přijdou i hlasující čtenáři. Jejich hlasy budou slosovány a vylosovaní získají zajímavé ceny od Měšce a partnerů soutěže, kterými jsou týdeník Profit, časopis Osobní finance a internetový obchod Vltava.

Finanční server Měšec touto soutěží navazuje na svou soutěž Nejlepší finanční reklama, která velmi úspěšně proběhla na začátku tohoto roku a se kterou se počítá i na rok 2004.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

David Špinar, project manager
Internet Info, s.r.o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel. 241 441 695, fax 241 441 697
E-mail: spinar@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Věnuje se rovněž konzultacím v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní devatenáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998 a její obrat v loňském roce přesáhl 12 milionů korun. V přehledu FAST 50, na který společnost Deloitte & Touche zařazuje padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě, se v rámci České republiky již dvakrát za sebou umístila na prvním místě.