Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Zlatý Měšec 2004: začalo hlasování o nejoblíbenější finanční instituci

1. listopadu 2004 – Dnes bylo na severu Měšec.cz spuštěno hlasování o nejlepší finanční instituci v rámci 2. ročníku ankety Zlatý Měšec 2004. Hlasuje se v osmi kategoriích a výsledky budou vyhlášeny 7. prosince.

1. 11. 2004

Finanční server Měšec vyhlásil 2. ročník soutěže Zlatý Měšec 2004 (http://zlaty.mesec.cz/), ve které mohou návštěvníci hlasovat o nejoblíbenější finanční instituci v osmi kategoriích: banka, pojišťovna, stavební spořitelna, penzijní fond, úvěrová společnost, leasingová společnost, investiční společnost a obchodník s cennými papíry. Hlasování potrvá od 1. do 30. listopadu a 7. prosince bude v každé kategorii zveřejněno pořadí na prvních třech místech.

Zajímá nás, jaký je názor našich čtenářů na instituce, o kterých každý den píšeme. Podobná zpětná vazba je jistě užitečná i pro samotné instituce a jejich klienty, říká šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz Petr Zámečník. Bude zajímavé sledovat, jakým způsobem se během roku proměnil názor veřejnosti na hodnocené subjekty a k jakým změnám proti loňskému ročníku dojde.

Hlasovat je možné pomocí krátkých textových zpráv (SMS) nebo internetového formuláře na stránkách soutěže. Vylosovaní výherci z řad hlasujících získají hodnotné ceny od partnerů soutěže, jako např. digitální fotoaparát nebo přehrávač DVD.

Hlavním partnerem letošního ročníku soutěže je Computer.cz, internetový obchod s výpočetní technikou. Dalšími partery soutěže jsou Obchodní dům.cz, Atlas.cz, týdeník Profit a měsíčník Osobní finance.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, product manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.