Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Zlatý Měšec 2013: Fio banka, UNIQA pojišťovna, ŠkoFIN, Allianz penzijní fond

Anketa Zlatý Měšec 2013 zná své vítěze. Fio banka potvrdila loňské prvenství ve dvou kategoriích, první místo se podařilo obhájit také společnosti Allianz penzijní fond. Dalšími oceněnými jsou UNIQA pojišťovna a ŠkoFIN.

21. 2. 2013

Již podeváté vybrali čtenáři serveru Měšec.cz nejlepší finanční instituce mezi bankami a družstevními záložnami, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, penzijními fondy a společnostmi obchodujícími s cennými papíry. Rozhodujícími parametry hodnocení byla spokojenost s nabídkou služeb, jejich kvalitou, cenou a klientským servisem jednotlivých institucí. K hodnocením mohli hlasující připojit také své slovní komentáře. O vítězství rozhodla průměrná známka za všechna hodnocená kritéria.

„Klienti finančních institucí si začínají všímat, kolik za jaké služby platí a zda je skutečně potřebují a využijí. Změnit, resp. vybrat si novou finanční instituci dnes není nijak složité, a je jedno, zda jde o banku, pojišťovnu, úvěrovou společnost nebo obchodníka s cennými papíry, “ komentuje výsledky ankety Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. K tomu dále dodává: „Na druhé straně stoupá počet klientů, kteří nehledají nejlevnější nabídku na trhu, ale všímají si přidané hodnoty služeb a produktů, tj. co za své peníze dostanou. To je dobrou zprávou pro všechny finanční instituce, které nechtějí soutěžit cenou.”

Přehled ocenění v jednotlivých kategoriích:


Banky a družstevní záložny
 • 1. Fio banka, a.s.
 • 2. mBank (BRE Bank S.A., organizační složka podniku)
 • 3. Air Bank, a. s.

Pojišťovny
 • 1. UNIQA pojišťovna, a.s.
 • 2. Allianz pojišťovna, a.s.
 • 3. Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group

Úvěrové společnosti
 • 1. ŠkoFIN, s.r.o.
 • 2. CETELEM ČR, a.s.
 • 3. ČSOB Leasing, a.s.

Penzijní fondy
 • 1. Allianz penzijní fond, a.s.
 • 2. ING Penzijní fond, a.s.
 • 3. AXA penzijní fond a.s.

Obchodníci s cennými papíry
 • 1. Fio banka, a.s.
 • 2. ING Investment Management (C.R.) a.s.
 • 3. Conseq Investment Management, a.s.

O tom, jak nominace a hlasování probíhaly, se dozvíte více ve článku. Kompletní přehled výsledků naleznete na stránkách ankety, kde je současně k dispozici podrobná analýza serveru Měšec.cz hodnotící úroveň jednotlivých institucí dle známkovaných parametrů. Spolu s analýzou jsou zveřejněny také nejzajímavější komentáře samotných hlasujících.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz, Váš průvodce finančním světem: Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.